Jak soutěžit ve skupině?

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž nabízí úkoly pro jednotlivce a pro skupiny. Každý se nejprve musí zaregistrovat a přihlásit, pak může hrát hry pro jednotlivce. Nejvíce bodů je ovšem za splnění skupinového úkolu. Za splnění úkolu pro skupinu se započítají body všem jejím členům. Přečtěte si kompletní pravidla.

Jak založit skupinu a přidat do ní své kamarády?

Za jeden odeslaný skupinový úkol můžete získat 50 – 100 bodů. K tomu je nutné založit skupinu na webu soutěže podle následujících kroků.

1. Rozhodněte se s kamarády, kdo bude patřit do vaší skupiny. Domluvte se na 3 – 10 členném týmu a zvolte si šéfa skupiny. V týmu musí být alespoň polovina dětí.

2. Všichni členové týmu musí mít založený profil na webu soutěže.

3. Šéf skupiny si vyhledá profily jednotlivých členů a všem odešle žádost o přátelství.

soutěž 3

Nejdříve se přihlásím, kliknu na můj profil vpravo nahoře, kliknu na přátele a dám vyhledat podle přezdívek, kliknu na přidat mezi přátele.

4. členové skupiny potvrdí přijatou žádost.

soutěž 4

5. Šéf skupiny založí novou skupinu.

soutěž 5

Ve svém profilu zvolím záložku skupiny, na konci lišty vidím možnost vytvořit skupinu.

6. Šéf skupiny odešle svým přátelům pozvání do skupiny.


soutěž 6
Rozkliknu si informace o skupině, kterou jsem předtím založil, kliknu na pozvat přátele, na obrazovce se objeví okno s fotkami mých přátel, na koho kliknu, ten zmizí, potvrdím odeslání pozvání do skupiny tlačítkem odeslat pozvání.


soutěž7

7. Členství ve skupině musí potvrdit moji kamarádi na svém profilu, po přihlášení objeví ve svém účtu žádost, tím se stávají členy skupiny.

Login or Register